{ "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
{ "id": "", "firstName": "", "lastName": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no", "phone": "" }
Anasayfa

Lacoste

İşlem Rehberi

ÜYELİK


www.lacoste.com.tr'ye üye olmak için, Üye Girişi/Yeni Üyelik bölümünden Hesap Oluşturun butonuna tıklayınız. Açılan sayfada gerekli bilgileri doldurduktan sonra, Üyelik Formu ve Kullanıcı Sözleşmesi’ni kabul ederek, iletişim tercihlerinizi belirleyiniz.


ÜYE GİRİŞİ


www.lacoste.com.tr adresine giriş yapmak için, Üye Girişi/Yeni Üyelik sekmesinden Giriş Yapın butonuna tıklayınız. Açılan sayfada istenen bilgileri tamamladıktan sonra giriş yapabilir, eğer şifrenizi unuttuysanız “Şifrenizi mi unuttunuz?” başlığına tıklayarak şifre yenileme adımlarını takip edebilirsiniz.


ALIŞVERİŞE BAŞLAMA


www.lacoste.com.tr adresinden alışverişe başlayabilirsiniz. İstediğiniz ürünlerde renk ve beden seçimi yaptıktan sonra sepete ekleyebilirsiniz.


Açılan pencereden sepetinize gidebilir, siparişi tamamlama adımına geçebilir veya siteye dönerek alışverişe devam edebilirsiniz.


Siparişi tamamlamak istediğinizde, üye girişi yapmadıysanız veya üye değilseniz, yukarıda belirtilen şekilde istediğiniz yöntemi seçerek devam edebilirsiniz.


Üye girişi yapmadan devam etmek isterseniz ise, mail adresinizi girerek işlemlerinize devam edebilirsiniz.


Üye girişi yaptıysanız teslimat adresi bilgilerinizi seçebilir veya Yeni Adres Oluştur diyerek yeni bir adres bilgisi girebilirsiniz.


Girdiğiniz adrese istinaden çıkacak olan kargo seçimini tamamladıktan sonra, ödeme adımına geçebilirsiniz.


Ödeme adımında kredi kartı bilgilerinizi girebilir veya üye girişi olan müşterilerimiz için varsa kayıtlı Masterpass kartlarınızı kullanabilirsiniz.


Ön Bilgilendirme Formu, Mesafeli Satış Sözleşmesi ve Cayma Hakkındaki Bilgilendirme metinlerini okuyup kabul et seçeneğine tıkladıktan sonra, dilerseniz sağ tarafta sipariş bilgilerinizi de kontrol ederek, siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


İLETİŞİM


www.lacoste.com.tr üzerinden gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemleriyle alakalı sorun ve uyuşmazlıklarla ilgili olarak bizimle lacoste.mh@erenperakende.com elektronik posta adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Şikayetinizin çözüme kavuşturulması için ekiplerimiz size yardım olmaya çalışacaktır. Tüketici sıfatını haiz kullanıcılarımızın ilgili kaymakamlık veya valilikler bünyesinde bulunan tüketici hakem heyetlerine veya tüketici mahkemelerine başvuru hakkı saklıdır.


BİLGİLENDİRME


www.lacoste.com.tr üzerinden gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemleriyle bağlantılı ön bilgilendirme formları ve mesafeli satış sözleşmeleri tarafımızca 10 yıl süreyle saklanmakta ve siparişinizin tamamlanmasını müteakip sisteme girmiş olduğunuz elektronik posta adresinize gönderilmektedir.

Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlanmıştır.
Tamam
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Listeyi Görüntüleyin
Favori listenize eklemek için beden seçimi yapmanız gerekmektedir