{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
ETKİLİ, KUSURSUZ, RAHAT

Lacoste Gömlekleri

ŞIKLIK İÇİN 3 TEMEL GÖMLEK

01. METROPOL STİLİ GÖMLEK: KULLANIŞLI
REGULAR FIT PAMUKLU DENİM GÖMLEK

01. METROPOL STİLİ GÖMLEK: KULLANIŞLI

Tatil sonrası etkili bir stil için, metropol hayattan ilham alan eskitme mavi denim gömlek, gün boyu hareket kolaylığı ve dinamizm sağlar. Düz kesimi kusursuz bir silüet sunarken, doğal pamuklu denim kumaşı sayesinde gömleğiniz her yıkamada eşsiz bir görünüm alacaktır. Sedef çıtçıtlı düğmeleri ve yeşil dikişli timsahı ise bu gömleği ikonik hale getirmektedir. Eskitme denim pantolonlarla kullanımı yazın devamını getirirken, sezonun ilerleyen dönemlerinde rahatça giyebileceğiniz ince yün kumaş pantolonlarla kombinleyerek abartıya kaçmadan görünümünüze şıklık katabilirsiniz.

Keşfedin
02.	POPLIN GÖMLEK: KUSURSUZ
PAMUK, POPLİN KUMAŞLI FIT GÖMLEK

02. POPLIN GÖMLEK: KUSURSUZ

Rahatlık ve zahmetsiz zarafet yakalamayı sevenler için uzun kollu Lacoste gömlekler, zarif ve sade bir görünüm sağlıyor. Hafif yapılı nefes alabilen pamuk kumaşı kırışıklıkların oluşmasını engeller. Düz kesimi ve zarif detayları sıradanlıktan uzak şık bir görünüm kazandırır. Jeanlerle veya chino pantolonlarla kullanabileceğiniz bu gömlek günlük kombinlerinizin vazgeçilmez bir parçası olacak.

Keşfedin
03. SEZONUN GÖMLEĞİ:RELAX FIT
OXFORD GÖMLEK

03. SEZONUN GÖMLEĞİ:RELAX FIT

Hava durumu ne olursa olsun, sonbahar ve sonrasında giyebileceğiniz kurtarıcı bir gömlek mi arıyorsunuz? Kalın pamuklu bu klasik düz kesim gömlek tam aradığınız türden. Klasik Oxford kumaştan daha kalın bir kumaşa sahip bu gömlek, yıkandıkça daha yumuşak bir yapıya sahip olarak favori gömleklerinizden biri haline gelebilir. Klasik düğmeli yaka, dikişli timsah ve doğal sedef düğmeleriyle gelen özgün dokunuş ve net duruşuyla stilinize imza atar. Eşofman altları veya oversize jeanler ile rahatça kombinlenebilen bu gömlekler kusursuz bir görünüm vaat ediyor. Şık bir görünüm için düğmelerini kapatarak ya da rahat bir görünüm için t-shirt üzerinde düğmeleri açık bırakarak kullanabilirsiniz.

Keşfedin
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.