{ "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
{ "id": "", "firstName": "", "lastName": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no", "phone": "" }
Anasayfa

Le Club Sık Sorulan Sorular

1- AMAÇ

Le Club Lacoste Üyelik Programı, Türkiye sınırlarında bulunan Eren Perakende ve Tekstil A.Ş.’ye ait Lacoste mağazalarından ve/veya www.lacoste.com.tr adlı e-ticaret sitesinden alışveriş yapan müşterileri ödüllendirmek için tasarlanmıştır.

2- LE CLUB LACOSTE ÜYELİK KATILIM ŞARTLARI

Üyeler, Lacoste Mağazalarımızın birinden veya doğrudan www.lacoste.com.tr sitesi üzerinden LE CLUB LACOSTE'a (Bundan sonra "Üyelik" olarak anılacaktır) katılabilir.

Katılım için:

-Lacoste Mağazalarımızdan katılmak için, satış danışmanına LE CLUB LACOSTE'a katılmak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. LE CLUB LACOSTE üyeliği ücretsiz olup herhangi bir üyelik ücretine tabi değildir.
-Ayrıca LE CLUB LACOSTE'a, uyumlu bir bilgisayar, tablet veya telefon aracılığıyla üyelik oluşturarak doğrudan Site üzerinden de katılabilirsiniz.
Katılım için, aşağıda belirtildiği gibi bazı zorunlu veya isteğe bağlı bilgiler istenecektir,

Zorunlu bilgiler Mağaza üzerinden Üyelik için:
- İsim
- Soy isim
- Cep Telefon Numarası
- İl
- İlçe
Zorunlu Bilgiler Site üzerinden Üyelik için:
- İsim
- Soy isim
- E-posta adresi
- Cep telefon numarası
İsteğe Bağlı Mağaza üzerinden Üyelik için:
- E-posta adresi
- Adres
- Doğum tarihi
- Açık Adres
- Mahalle
İsteğe Bağlı Site üzerinden Üyelik için:
- Doğum tarihi
- Cinsiyet

Le Club Lacoste Üyelik Programı’ndan ve sunduğu avantajlardan, tüm zorunlu bilgileri vermeniz durumunda yararlanabilirsiniz.

Üyeliğiniz, Lacoste mağazalarında satış danışmanı tarafından bilgileriniz kaydedildikten sonra onaylamanız için size iletilen sms onay kodunu satış danışmanına iletmeniz ve onay kodundan sonra gelen sms sonrası veya e-ticaret sitelerinde Üyeliğinizi onaylayan hoş geldiniz e-postasını aldıktan sonra aktif hale gelecektir. E-ticaret sitesinde üyeliğiniz sonrası kayıtlı e-posta adresinize açık rıza onayı vermeniz dahilinde 24 saat içinde gönderilecektir.

Lansman sırasında müşteri veri tabanımızda kayıtlı olan tüm müşteriler otomatik olarak LE CLUB LACOSTE üyesi olacaktır.

Bilgilerinizin güncelliği ve doğruluğunun sorumluluğu size aittir. Güncel olmayan, yanlış veya eksik bilgiler nedeniyle bir teklif alamamanız durumunda hiçbir koşulda sorumlu tutulamayız.

3- LE CLUB LACOSTE ÜYELİK KOŞULLARI

LE CLUB LACOSTE sadece gerçek kişi olan bireysel müşterilere sunulmaktadır. Üyeliğe yalnızca 18 (on sekiz) yaşından büyükler katılabilir.


Üyelik kesinlikle kişiseldir; aşağıda açıklanan avantajlardan yalnızca siz yararlanabilirsiniz. Üçüncü şahıslar tarafından kullanılması yasaktır. Bir kişiye ait yalnızca bir üyelik hesabı olabilir. Bu nedenle birden fazla üyelik hesabına bir e-posta adresi veya cep telefonu numarası bağlanması durumunda, yukarıda belirtilenleri birleştirme hakkına sahibiz. Birkaç üyelik hesabı tek bir üyelik hesabında toplanabilir ve üyelik statünüz bu koşullar altında güncellenebilir.


LE CLUB LACOSTE dört (4) statü bulunmaktadır,


“LEVEL 1” statüsü Player (bundan sonra “LEVEL 1 statüsü” olarak anılacaktır),


“LEVEL 2” statüsü Confirmed (bundan sonra “LEVEL 2 statüsü” olarak anılacaktır),


“LEVEL 3” statüsü Advanced (bundan sonra “LEVEL 3 statüsü” olarak anılacaktır),


“LEVEL 4” statüsü Legend (bundan sonra “LEVEL 4 statüsü” olarak anılacaktır),


Üyelik gerçekleştirdiğinizde Lacoste Le Club üyesi olurken LEVEL 1 statüsü, LEVEL 2 statüsü, LEVEL 3 statüsü ve LEVEL 4 statüsüne yalnızca belirli koşullar yerine getirildiğinde erişilebilir.


- Statülerin kazanılması


Statü kazanmak için mağazalarımızda cep telefon numaranızı ve mail adresinizi belirterek, e-ticaret sitemizde üye girişi yaparak satın alma işlemini gerçekleştirmelisiniz.


Lacoste mağazalarımızda veya e-ticaret sitesinde gerçekleştirdiğiniz satın alma işlemleri sonrası statü kazanırsınız, burada Le Club Lacoste Üyelik statülerine ait bilgiler Lacoste Türkiye tarafından belirlenmiştir. Lacoste Türkiye , bunu herhangi bir zamanda, kendi takdirine bağlı olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklik yapılması durumunda, uygun gördüğümüz herhangi bir yöntemle yürürlükteki yeni statüler hakkında bilgilendirileceksiniz.


Katılım tarihinden itibaren (Lacoste mağazalarından veya siteden) yapılan ilk satın alma işleminden itibaren statünüz belirlenmeye başlar.


Yalnızca Eren Perakende ve Tekstil A.Ş.’ye ait Lacoste mağazalarından veya www.lacoste.com.tr Sitesinden yapacağınız satın alma işlemlerinde bu haklardan faydalanabilirsiniz.


Mağazadan veya web sitesinden yapılan satın alma işlemlerinizde , siparişinizin kargoya verilmesinden otuz (30) gün sonra Le Club Lacoste Üyelik statünüz güncellenecektir. Le Club Lacoste Üyelik statünüz güncellendikten andan itibaren bir (1) yıl geçerlidir.


Satın alma işleminiz için geri ödeme yapmamız durumunda, geri ödemeye karşılık gelen tutar üzerinden üyelik statünüz güncellenecektir.


- LE CLUB LACOSTE üyeliğinden diğer Level’lara nasıl geçilir?


Başka bir statüye geçmek için, son on iki (12) ay ay boyunca, başka hiçbir koşul olmaksızın belirlenen tutarda satın alma işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.


Bu nedenle ilerlemek için:


- LEVEL 1' için son on iki (12) ay boyunca en az 3.500 puan tutarında net satın alma işlemi gerçekleştirmelisiniz.


- LEVEL 2' için son on iki (12) ay boyunca en az 11.000 puan tutarında net satın alma işlemi gerçekleştirmelisiniz.


- LEVEL 3' için son on iki (12) ay boyunca en az 25.000 puan tutarında net satın alma işlemi gerçekleştirmelisiniz.


- LEVEL 4' için son on iki (12) ay boyunca en az 35.000 ₺ tutarında net satın alma işlemi gerçekleştirmelisiniz.


1puan = 1 ₺ değerindedir.


- Durum değişikliği


Yeni bir statüye geçiş durumunda, sistem kayıtlı ve onaylı e-mail adresinize bilgilendirme yapılacaktır. Hediyeniz ile ilgili de ayrıca bilgilendirme yapılacaktır.


Yeni bir statüye geçiş, söz konusu statüye geçiş tarihinden itibaren on iki (12) aylık sabit bir süre için geçerlidir. Bu süre boyunca, aşağıda açıklandığı gibi, bu statüye özel faydalar kazanacaksınız.


Kazanılan statüyü korumak için, her yıl yukarıda belirtilen minimum puana denk satın alma işlemi gerçekleştirmelisiniz.


Gerekli satın alma işlemini gerçekleştirmemeniz durumunda on iki (12) ayın sonunda otomatik olarak Seviye 1'e veya bu on iki (12) ay boyunca satın alma işleminize karşılık gelen statüye dönersiniz.


Yukarıda belirtilenlerle aynı koşullar altında on iki (12) aylık bir süre boyunca yeterli satın alma işlemi gerçekleştirmeniz, farklı statüye geçiş herhangi bir zamanda tekrar mümkündür.


İlgili Lacoste hediyesinin verilmesini gerektiren her bir statü değişikliği sırasında (bundan sonra 12 ay) statünüz güncellenmeye devam eder.


Ayrıca, aynı anda iki Le Club Lacoste Üyelik statüsüne erişmek için yeterli satın alma işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, her iki Lacoste hediyesini değil, yalnızca en yüksek statüye karşılık gelen Lacoste hediyesini almaya hak kazanacağınızı bildiririz.

4- LE CLUB LACOSTE AVANTAJLARI

LE CLUB LACOSTE, statünüze bağlı olarak aşağıda açıklanan özel tekliflerden yararlanmanızı sağlar.


Özel işbirliklerinde belirli ürünlere veya tamamına erken erişim ( 1 ila 4 gün): İlgili ürünlerin lacoste.com.tr sitesinde erken erişim hakkında Lacoste Mağazalarında, İnternet Sitesinde, e-posta, veya SMS yolu ile bilgilendirileceksiniz.


Üyelere özel ürünlere erişim: lacoste.com web sitesine giriş yaparak veya ödeme sırasında adınızı vererek yalnızca üyelere özel ürünler arasından seçim yapabileceksiniz. Yeni ve ayrıcalıklı üyeye özel ürünler hakkında Lacoste Mağazalarında, İnternet Sitesinde, e-posta, veya SMS yolu ile bilgilendirileceksiniz.


LEVEL 1 : Size özel kampanyalar


Kampanyalardan sistemimizde kayıtlı cep telefonu veya e-mail adresinize bilgi verilecektir.


LEVEL 2: Size özel kampanyalar ve öneriler


LEVEL 3: Doğum günü hediyesi Lacoste termos, size özel kampanyalar ve öneriler


En önemli gününüz olan doğum gününüze özel Lacoste termos üyelerimize hediyemiz olacaktır.


LEVEL 4: Hoş geldiniz hediyesi, doğum günü hediyesi kişiselleştirilmiş Lacoste Polo, size özel kampanyalar ve önerilerEn önemli gününüz olan doğum gününüze özel Lacoste custom polo tshirt de üyelerimize ayrıca hediyemiz olacaktır.

5- LACOSTE HEDİYELERİ ALMA KOŞULLARI

Lacoste hediye alma koşulları yerine getirilir getirilmez, bu konuda bilgilendirileceksiniz.Lacoste hediyenizi aşağıdaki koşulların yerine getirilmesi durumunda alabileceksiniz;


-on iki (12) aylık bir süre boyunca yeni bir statüye erişebilmeniz için gerekli satın alma işlemini gerçekleştirerek ilgili puana sahip olmanız gerekir;


- aynı statüye ilişkin Lacoste hediyesini son on iki (12) ay içinde almamış olmanız gerekir.Lacoste hediyenizi almak için size mail yolu ile gönderilen kodu belirterek çağrı merkezimizi arayabilir hediyenizin adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Her halükârda, yeni statünüzü kazandıktan sonra yıl boyunca istediğiniz zaman hediyenizi alabilirsiniz. Bundan sonra, bir Lacoste hediyesi alma hakkınız sona erer ve bu durumda herhangi bir hak talep edemez ve herhangi bir tazminat talep edemezsiniz.


4.Seviyeye ulaştığınızda doğum günü hediyeniz olan Lacoste polonuzu tasarlamak için web sitemize üye girişi yaparak polonuzu tasarlamalı ve tasarladığınız polonuzu  lacoste.mh@erenperakende.com adresine mail yolu ile göndermelisiniz. Sipariş verdiğiniz polonuz en erken iki (2) hafta sonra hazır olacaktır.

6- LACOSTE HEDİYE DEĞİŞİMİ

Yukarıda Genel Koşullar'ın 5, 6, 7, 8. maddelerinde belirtilen şartlar ve koşullara uygun olarak elde edilen hediye, teslim alındığı tarihten itibaren on beş (15) gün içinde, orijinal haliyle ve ambalajında, kullanılmamış olması şartıyla iade edilebilir.

İade yalnızca aşağıdaki durumlarda geçerlidir:

- sipariş sırasında verdiğiniz bilgilere uyulmaması
- kusurlu bir ürünün teslimi

Bu durumlarda, kusurlu veya uygun olmayan hediyeyi iadenizi takip eden altı (6) hafta içinde, aynı değerde ve/veya aynı türde başka bir Lacoste hediyesiyle değiştirilir.

Yukarıda belirtilenler dışındaki herhangi bir durumda, hediyenin hiçbir koşulda değiştirilemeyeceğini belirtiriz.

Her halükârda Lacoste hediyeleri hiçbir zaman geri ödeme için uygun değildir.

Bir Lacoste hediyesinin stokta kalmaması durumunda, ulaşılan duruma göre en kısa sürede aynı nitelikte ve/veya aynı değerde bir ürünle değiştirmeyi taahhüt ederiz.

7- İLETİŞİM

Tel : 444 37 36
Web sitesindeki iletişim formu: https://www.lacoste.com.tr/bize-ulasin/

Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlanmıştır.
Tamam
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Listeyi Görüntüleyin
Favori listenize eklemek için beden seçimi yapmanız gerekmektedir