{ "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
{ "id": "", "firstName": "", "lastName": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no", "phone": "" }
Anasayfa
Lacoste Hakkında
LACOSTE,
ORİJİNAL VE KORUMALI MARKA

“Güven, azim ve titizlik: Hayatta birisinin yolunu bulmak için gerekli olduğuna inandığım araçlar bunlar.

RENE LACOSTE

YENİLİK VE ÖZGÜNLÜĞÜN MİRASI

Lacoste mirası, Lacoste polo'yu yaratan efsanevi tenis şampiyonu René Lacoste’a aittir.

Ünlü Petit Pique gömleği, spor ve moda dünyasında devrim yaratacak ve zarafet, yenilikçilik ve orijinallik sembolü olan bir markayı ortaya çıkaracaktır.

© Lacoste Arşivleri

© Lacoste Arşivleri

MARKA KORUMA

Lacoste, ticari markasını korumak için aktif bir şekilde faaliyet göstermektedir.
Bu, müşterilere, çalışanlara, ortaklara ve tedarikçilere sürekli bağlılık gerektirir. Bu taahhüt, Davranış Kurallarında ve Lacoste tedarikçilerinin her birinin kabul ettiği CSR politikasında açıkça belirtilmiş ve tüm iş ortaklarımız tarafından kabul edilmiştir.

SAHTECİLİĞE KARŞI MÜCADELE

Sahteciliğin tehlikeleri tüm popüler markalar tarafından bilinir. Yasadışı bir ticaret olan sahtecilik, müşteri güvenini ve markanın daha fazla yatırım ve yenilik yapma kapasitesini tehlikeye atmaktadır.

Lacoste’un, sahteciliğe karşı etkili bir şekilde mücadele edebilmesini sağlamak için, fikri mülkiyet haklarını korumaya ve savunmaya adanmış bir ekibi var. Bu ekip, dünya genelindeki kamu makamlarıyla ortaklaşa çalışmaktadır.

LACOSTE, INTA ÜYESİ

Lacoste, amacı ticari markaları ve ilgili fikri mülkiyeti desteklemek olan en büyük uluslararası marka kuruluşu INTA’nın (Uluslararası Ticari Marka Derneği) bir üyesidir.

LACOSTE ICC / BASCAP ÜYESİ

Lacoste, amacı sahteciliğe karşı aktif olarak savaşmak olan Uluslararası Ticaret Odası (ICC) girişimi BASCAP'ın (Sahteciliği ve Korsanlığı Durdurmak için İş Eylemi) bir üyesidir.

ORİJİNALLİK GARANTİSİ

LACOSTE, orijinalliği, kaliteyi ve hizmeti garantilemek için, ürünlerini global bir onaylı perakendeciler ağı aracılığıyla dağıtmaktadır.
Size en yakın mağazayı bulun.


Mağaza Bul

BİZE ULAŞIN

Görünüşü, kalitesi, fiyatı veya kaynağı nedeniyle şüpheli görünen bir ürünü bize bildirmek isterseniz, lütfen bize şu adresten ulaşın: counterfeit@lacoste.com. Mümkünse mekanın ve ürünün fotoğrafları dahil olmak üzere tarih ve yer gibi detayları belirtin. Bilgilerinizin gizli tutulacağını garanti ediyoruz. LACOSTE markasının korunmasına yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.

Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlanmıştır.
Tamam
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Listeyi Görüntüleyin
Favori listenize eklemek için beden seçimi yapmanız gerekmektedir