{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }

ÇOCUK

Polo

(36)
FILTRELER
Cinsiyet
Kategori
Renk
Beden
Kol Boyu
%25 indirim

299 TL 399 TL

%25 indirim

299 TL 399 TL

%25 indirim

299 TL 399 TL

%25 indirim

299 TL 399 TL

%25 indirim

322 TL 429 TL

%25 indirim

322 TL 429 TL

%25 indirim

322 TL 429 TL

%25 indirim

322 TL 429 TL


Lacoste'un İkonik Poloları Çocuklara Sportif Şıklık Sunuyor

1933 yılından bu yana sportif şıklık sunan Lacoste, ikonik ürünü polo modellerini kız çocuklar için de tasarlıyor. Rahatlık sunan t-shirt'ler, çocuklar için sportif ve klasik şıklığın temsilcisi oluyor. Polo olarak bilinen modeller; okulda, oyunda ve günlük giyimde çocukların vazgeçilmezi haline geliyor.

Çocukların Eğlenceli Dünyası Renklerle Canlanıyor

Şortlarla, etek, salopet ve pantolonlarla bir arada giyilebilecek kız çocuk polo ürünleri; kırmızı, pembe, yeşil, beyaz, siyah, mavi, lacivert ve sarı gibi düz renklerin yanında baskılı t-shirt çeşitleri de bulunduruyor. Çocukların eğlenceli dünyasına basic modellerle renk getiren tasarımlar modern stili temsil ediyor. Geometrik desenler ve eğlenceli figürler baskılar eşliğinde kendine yer buluyor. Spordan ilham alan kesimler, çocuklara oyun ve spor etkinlikleri esnasında da kusursuz bir biçimde eşlik ediyor.

Polo Çeşitleri Gün Boyu Rahatlık İçin Tasarlanıyor

Kız çocuk polo t-shirt modelleri, Fransız tarzının seçkinliğini spor giyime yansıtıyor. T-shirt'lerin ön yüzünde yer alan Lacoste marka logosu, tasarımların kalitesini vurguluyor. Kısa kollu tasarlanan ürünler, pamuksu dokusu ile nefes alarak çocuklarınıza konfor vadediyor. Yumuşacık kumaşlar küçük timsahseverlere gün boyu eşlik ederken rahatsızlık hissi de uyandırmıyor. Aileler hem kendileri hem de çocukları için Lacoste polo modelleri alarak bir örnek giyim trendine uyum sağlayabiliyor. Farklı yaşlara uygun seçenekler sunan Lacoste ürünleri; 4, 6, 8, 10 ve 12 yaşındaki çocuklara hitap eden kalıplarla biçimlendiriliyor.


Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.