{ "page": { "type": "page Viewed", "data": "ProductList" } }
{ "id": "", "firstName": "", "lastName": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no", "phone": "" }
Anasayfa
0 Sonuç Üzgünüz, "None" için sonuç bulunamadı

Filtreleyin

Sıralayın

Standart Teslimat: 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde ücretsizdir.
Ürün Sepetinize Eklendi

Çocuk Triko Lacoste Modası

Çocukların triko giyimde şıklığını sağlayan çocuk triko çeşitleri Lacoste'ta sizleri bekliyor. Sportif çizgisi ile öne çıkan ve kalitesi ile ayrıcalıklı giyim vadeden Lacoste, konforu sportif şıklıkla bir araya getiriyor. Lacoste, 1933 yılından bu yana kadın, erkek ve çocuk giyimde özgün tasarımlarla tercih ediliyor. Çocuk triko modelleri de Lacoste'un ikonik stilini yansıtıyor. Timsah logosu montların ön yüzünde yer alıyor ve Lacoste ürünlerinde şıklığın imgesi oluyor.

Dayanıklı ve Şık Modeller: Lacoste Çocuk Trikolar

Trikolar arasında sıcacık tutan kışlık tasarımların yanı sıra baharlık hafif trikolar da bulunuyor. Sade şıklığın markası Lacoste, rahatlığı ihmal etmeden şıklığın şifrelerini paylaşıyor. Birçok canlı renkte seçenek sunan trikolar, çok renkli ve desenli opsiyonlar da bulunduruyor.

Seçkin Tasarımlar ve Kullanışlı Detaylar Bir Arada

Erkek çocuk triko seçenekleri sunan modeller, çocuk dünyasının dinamizmini yansıtırken güncel çocuk sokak modasının izlerini de üzerinde taşıyor. Spordan ilham alan detayları ile çocukların hareketli aktivitelerde bile hareket özgürlüğü garanti altına alınıyor. Seyahatlerde, oyun saatlerinde, spor aktivitelerinde, yürüyüşlerde ve günlük giyimde çocuklar için şıklığı ve rahatlığı hedefleyen aileler 4, 6, 8, 10, 12 ve 14 yaş için uygun beden opsiyonları sunan trikolar her yaştan çocuklarına Lacoste giydiriyor.

Modern görünümü ile trikolar Lacoste çocuk giyim koleksiyonundan sizlere göz kırpıyor. İkonik Lacoste çizgisini çocuk modasına entegre eden tasarımlara göz atabilir, ürünleri lacoste.com.tr'den hemen sipariş verebilirsiniz.

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }
Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlanmıştır.
Tamam
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Listeyi Görüntüleyin
Favori listenize eklemek için beden seçimi yapmanız gerekmektedir