{ "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
{ "id": "", "firstName": "", "lastName": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no", "phone": "" }
Anasayfa

Lacoste

Lacoste x Peanuts

Peanuts x Lacoste

Peanuts x Lacoste

Parti Zamanı

Parti Zamanı

Oyun #1

Oyun #1

Oyun #2

Oyun #2

Oyun #3

Oyun #3

Oyun #4

Oyun #4

{ "id": "", "name": "", "creative": "https://static1.lacoste.com/videos/marketing/Video-Desk1.mp4", "position": 1 }
Renkli Stil

İkonik karakterler bir arada : Lacoste Timsahı x Peanuts Çetesi

Bu iki markanın bir araya gelişi gerçekten kutlanmaya değer! Snoopy, Charlie Brown ve 50’lerin sevilen Peanuts takımı Lacoste’a eğlenceli, heyecanlı ve hareketli bir koleksiyon katmaya geldi. Peki nasıl mı? Peanuts çetesi, tüm aileyi bir araya getirmek için Lacoste klasiklerini biraz mizah ve biraz da stille yeniden tasarladılar. Bu eğlenceli koleksiyonu kaçırmayın!


{ "id": "Lacoste x Peanuts : Efsanevi Koleksiyon", "name": "Lacoste x Peanuts : Efsanevi Koleksiyon", "creative": "https://akn-lacoste.a-cdn.akinoncloud.com/cms/2021/10/26/10064280-5acc-4e03-bba3-b9c42b525a7e.jpe", "position": 1 }

Lucy Van Pelt Lucy Van Pelt

Huysuz ve otoriter olduğu doğru ama o bundan çok daha fazlası. Lucy Van Pelt, koruyucu bir abla, anlayışlı bir iş kadını ve kendi psikolojisiyle baş edebilecek kadar zeki biri. Köpeklerdeki mikroplardan ne kadar hoşlanmasada Schroeder’i çok sever.

Charlie Brown Charlie Brown

Bütün arkadaşları böyle düşünmese bile, Charlie Brown asla vazgeçmez. Nadiren oyun kazanır ama bu durum onu oyun oynamaktan alıkoymaz. Gerçek bir arkadaş, gözü pek bir takım lideri, güçlü bir Snoopy destekçisi ve umutsuz bir romantik.

Snoopy Snoopy

Snoopy: asla diğer köpeklere benzemeyen Charlie Brown’un köpeği. Snoopy’nin en sevdiği şey kulübesinin içinde değil çatısında uyumak, sanırım inanılmaz bir hayal gücüne sahip olmasının da kaynağı bu!

Peppermint Patty Peppermint Patty

Bütün baharatları barından Peppermint Patty, sporcu ve sert yapısıyla yine bizimle beraber. Okulda derin konuşmalar yapmayı ve dinlemeyi çok seviyor. En yakın arkadaşı Marcie bile ona ‘Beyfendi’ diye sesleniyor. Babası ise ‘Nadir İnci’ diye seslenmeyi tercih ediyor.

Marcie Marcie

Marcie çetenin entelektüeli. Sportif başarılarıyla onu büyüleyen Peppermint Patty'den ayrılamaz.

Sally Brown Sally Brown

Charlie Brown ‘un küçük kız kardeşi, Sally hem çok meraklı hem de her şey için bir cevap bekleyen bir kız. Eğer cevaplayamadığı bir soruyla karşılaşırsa, klasik bir cevap verir; ‘Kimin umrunda ki?’’ Tatlı mı tatlı Linus’unu her gördüğünde kalbi tekler.

Franklin Franklin

Sahilde karşılaştıkları o ilk günden beri Charlie Brown’un arkadaşı olan Franklin düşünceli ve zeki bir çocuk. Hokey oynamayı sevmenin yanı sıra Peppermint Patty Beyzbol takımının bir üyesi olmaktan mutluluk duyar. Her ne kadar Charlie Brown’un arkadaşlarını garip bulsa da ekibin bir parçası olmak onu mutlu ediyor.

Schroeder Schroeder

Tam bir müzik dehası olan Schroeder, yürümeye bile başlamadan önce piyano çalmıştır. Aynı zamanda beyzbol oynamayı ve arkadaşlarıyla takılmayı da seviyor ama asla bir Beethoven parçasını çalmak kadar onu heyecanlandırmıyor. Eğer Lucy onu biraz yalnız bırakabilirse sonatının ilk bölümünü çalabilecek.

Woodstock Woodstock

Woodstock pek iyi uçan bir kuş değildir. Aslında tam olarak ne tür bir kuş olduğunu bile bilmiyor. Emin olduğu tek bir şey var o da Snoopy ile gerçek dostluğunun kaderlerinde olduğu. Woodstock tam bir maceraperesttir ama evde olmakta onu mutlu eder.

{ "id": "Lacoste x Peanuts: Kadın Koleksiyonu", "name": "Lacoste x Peanuts: Kadın Koleksiyonu", "creative": "https://akn-lacoste.a-cdn.akinoncloud.com/cms/2021/10/26/ecc42302-dab1-4f48-b34f-ad407666ff97.jpe", "position": 1 }

Lacoste X Peanuts: Erkek Koleksiyonu

Kısa ya da uzun kollu Polo? Yoksa sweatshirt mü? Kapüşonlu mu? Snoopy, Charlie Brown ve arkadaşlarıyla süslenen tasarımlarla Lacoste x Peanuts koleksiyonundan seçilen her parça tarzınızı ortaya çıkaracak.


{ "id": "Lacoste x Peanuts: Çocuk Koleksiyonu", "name": "Lacoste x Peanuts: Çocuk Koleksiyonu", "creative": "https://akn-lacoste.a-cdn.akinoncloud.com/cms/2021/10/26/ab063da7-aaf4-485c-b1b6-b3e5ee5d1a3a.jpe", "position": 1 }
Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlanmıştır.
Tamam
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Listeyi Görüntüleyin
Favori listenize eklemek için beden seçimi yapmanız gerekmektedir