{ "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
{ "id": "", "firstName": "", "lastName": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no", "phone": "" }
Anasayfa

5 işbirliği, 5 ikon

#WinterIcons

Alpha Industries, Gloverall, K-Way, Pyrenex, Tailor Toyo: Lacoste, sokak modasının 5 öncü markası ile güçlerini birleştirerek 5 ikonik modelini yeniden yorumladı!

Ortak Değerler

Dünya çapında takdir gören 5 markanın Lacoste ile olan bu işbirliği sonucunda birbirleri ile ortak olan değerleri ortaya çıkıyor. Orjinallik, savoir-faire, yaratıcılık... Lacoste ile paylaştıkları ortak noktaları burada keşfedin...

Alpha Industries

Başlangıç noktası performans dış giyim üretimi olan Alpha Industries, ilk olarak Amerikan Hava Kuvvetleri için üretmiş olduğu bomber montunun kalitesi ve tekniğinden ödün vermeden ürününü bütün dünyada satışa sunmaya başladı. Rene Lacoste’un klasik tenis t-shirtünü polo olarak yorumladığı gibi, Alpha Industries global bir trende öncülük etmiş oldu.

Lacoste x Alpha Industries

Gloverall

Gloverall, 1951’den beri üretmekte olduğu el yapımı dış giyim ürünleri ile dünya çapında bir üne kavuştu. Kraliyet Donanması’ndan miras parçaları, ikonik silüetleri ve eşsiz kalitesi için tercih edildi. Karakteristik Fransız stili konfor ile bir araya gelerek, Lacoste için eşsiz bir birliktelik oluşturuyor.

Lacoste x Gloverall

K-Way®

1966’da kurulan Fransız markası K-Way, Léon-Claude Duhamel tarafından tasarlanan yenilikçi Anorak modeli ile kendini kanıtladı. Pratik, hafif ve su geçirmez yapısı ile küçük bir cebin içerisine katlanılabiliyor. 30’u aşkın patenti olan René Lacoste’un yaratıcılığını andıran, yenilikçi bir marka...

Yetişkinler için Çocuklar için

Pyrenex

Güney Fransa’dan toplanan kaz tüyleri ile Pyrenex, 150 yılı aşkın bir süredir en yüksek kalitede montlar üretiyor. Lacoste’da 1933’deki ilk polo üretiminden itibaren, benzer kalite değerlerini kendine ilke edinmiştir.

Lacoste x Pyrenex

Tailor Toyo

Tailor Toyo, 1940’larda Amerika’da popüler olan el işlemeli Japon tarzı bomber ceketin orijinal üreticilerindendir. Rafine bir deneyimi gösteren özenle işlenmiş nakışlar, ikonik yeşil timsah ile sıkı bir işbirliğinde..

Lacoste x Tailor Toyo

Tüm Erkek Ürünleri

Keşfet

Tüm Kadın Ürünleri

Keşfet
Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlanmıştır.
Tamam
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Listeyi Görüntüleyin
Favori listenize eklemek için beden seçimi yapmanız gerekmektedir