{ "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
{ "id": "", "firstName": "", "lastName": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no", "phone": "" }
Anasayfa
None
KALPTEN DAYANIŞMA

L.12.12 Polo Merci

COVID-19 pandemisine karşı verdiğimiz mücadeleye özel sınırlı sayıda üretilen Merci Polo, tüm gönüllülere kalpten teşekkür etmek ve sağlık organizasyonları çalışanlarına destek olmak için tasarlandı.

DAYANIŞMA RUHU

GÖNÜLLÜLERE KALPTEN BİR TEŞEKKÜR

Cesaretli, başkalarının hayatına önem veren ve onlara yardım etmek için ön sıralarda yorulmadan savaşan insanlar… Lacoste, cesareti ve takım ruhuyla toplu desteğe hayat veren bu olağanüstü insanları kutluyor.

TEŞEKKÜR İÇİN POLO…

Timsah 1933’den beri Lacoste’un değerlerini tek bir noktada somutlaştırır: sizin kalbiniz. Dünyanın her yerinde yılmadan çalışan tüm gönüllülere karşı farkındalığı arttırmak amacıyla ikonik polo, bu sefer bir kalp ile tasarlandı. Sınırlı sayıda üretilen bu L.12.12 klasik ve unisex polo gönülden dayanışmayı tüm kalbinizle desteklediğinizi temsil eder.

Dayanışmaya Destek Olun

Toplu bir hareket

Dayanışma ruhuyla hayata geçirilen Merci Polo ile her satıştan elde edilen gelirin bir kısmı sağlık organizasyonları yararına bağışlanacaktır. Bu mücadelede en ön sırada yer alan, cesareti ve takım ruhuyla yılmadan destek veren gönüllülere kalpten teşekkür ederiz!

Ürünü Keşfedin

Sorumluluklarımız

L.12.12 Polo Merci

Kalpten Dayanışma

Teşekkür edelim

L.12.12 Maske

Toplu Bir Hareket

Keşfedin
Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlanmıştır.
Tamam
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Listeyi Görüntüleyin
Favori listenize eklemek için beden seçimi yapmanız gerekmektedir