{ "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
{ "id": "", "firstName": "", "lastName": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no", "phone": "" }
Anasayfa
LACOSTE SUNAR

SPOR MAĞAZASI

SAHADA YADA KORTTA, LACOSTE’UN SPORTİF MİRASINI
ÖLÜMSÜZLEŞTİRMEK İÇİN
PERFORMANS VE SPOR KOLEKSİYONU HER SEZON YENİDEM TASARLANIR.
NOVAK DJOKOVIC KOLEKSİYONU
SPOR KOLEKSİYONU

SPORA GÖRE ALIŞVERİŞ

Sahada performans ve şıklık. Tenis meraklıları ve profesyoneller için hazırlanmış 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunu keşfedin
Yeşilin üzerinde performans ve şıklık. Golf meraklıları ve profesyoneller için hazırlanmış 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunu keşfedin
SPOR KOLEKSİYONU

KATEGORİYE GÖRE ALIŞVERİŞ

Hareketin içinde güven. Erkekler için Lacoste 2018 İlkbahar/Yaz Performans ve Spor Koleksiyonunu keşfedin
Spordan ilham alan feminen şıklık. Kadınlar için Lacoste 2018 İlkbahar/Yaz Performans ve Spor Koleksiyonunu keşfedin
En genç şampiyonlar için. Çocuklar için Lacoste 2018 İlkbahar/Yaz Performans ve Spor Koleksiyonunu keşfedin
SPOR KOLEKSİYONU

OYUNCULAR VE TURNUVALAR

ROBERTO BAUTISTA-AGUT

2017 de Roberto Bautista Agut kariyerinde en iyi sıralamaya ulaşarak, dünya çapında 20. Oldu. Olağandışı gücüyle ofensif oynama stili dünyanın en iyi birkaç oyuncusunu yenmesine olanak sağladı.

PABLO CUEVAS

Ciddi bir sakatlık geçirdikten sadece üç yıl sonra, Pablo Cuevas tekrar ilk 40’a girmiştir. Pablo, güçlü başlangıç çizgisi ve maraton koşucusu dayanıklılığı sayesinde özellikle toprak kortunda zorlu bir rakiptir. 2018 yılında, 31 yaşındaki oyuncu kariyerinde ikinci kez ilk 20'yi hedefleyecektir.

BENOÎT PAIRE

Benoit Paire ATP 250 serisinde bir final ve dört yarı finale ulaşırken, 2017 yılı onun için inişli ve çıkışlı geçmiştir. Bu yılı 42. Sırada bitirmiştir. 2018’deki hedefi 2016’daki performansını tekrarlayıp ve sıralamada ilk 20’ye girip tekrardan ne kadar yetenekli bir oyuncu olduğunu gözler önüne sermektir.

PIERRE-HUGUES HERBERT

Çiftlerde Nicolas Mahut ile oynayan Herbert, 2017 de Masters 1000 turnuvasında 3 kez kazanmıştır. Fransız Davis Kupası’nı kazanan takımın üyelerden biri olan Pierre, dünyanın en iyi çiftli oynayan oyuncularından biri olarak tanınmaktadır. Nicolas Mahut için harika bir yıl olan 2017’de Nicolas, çiftli maçta partneri olan Pierre Hugues Herbert ile 3 kez Masters 1000 turnuvasını kazanmıştır. Fransız Davis Kupası’nı kazanan takımın üyelerden biri olan Pierre, dünyanın en iyi çiftli oynayan oyuncularından biri olarak düşünülmektedir.

HYEON CHUNG

Genç Güney Koreli dahi olan dünyanın en umut vaat eden oyuncuları arasında yer almaktadır. Kasım 2017’de beklenildiği gibi İtalya’nın Milan şehrinde düzenlenen Next Gen ATP final turnuvasını kazanmıştır.

JÉRÉMY CHARDY

Fransız Davis Kupa takımının düzenli üyelerinden olan Jeremy şu anda bir tekli ve üç çiftli oynayan ünvana sahiptir. Fransız oyuncu güçlü ve yetenekli oyunu sayesinde yıllardır ilk 50 sıralamasında bulunmaktadır.

GUILLERMO GARCÍA-LÓPEZ

2013’de oynamaya başladığından beri beş ünvana sahip olan İspanya doğumlu Guillermo Garcia Lopez ayrıca iyi bir çift kişilik takım oyuncusu olup iki turnuva kazanmıştır. Oyunlardaki ana silahı azmi ve güçlü yanıdır.

JULIEN BENNETEAU

15 yaşından beri profesyonel sporcu olan Julien Benneteau, kazanan Fransız Davis Kupa Takımı’nın anahtar oyuncusudur. Uzman olduğu alan çiftler yarışı olup 2014’de Fransa Açık Tenis Turnuvası’nda Edouard Roger Vasselin ile beraber oynadığı maçın harika zaferi ile hatırlanmaktadır.

DENIS KUDLA

Gerçek hücum özelliklerine sahip ve bütün kort tiplerinde oynama konusunda güveni olan bu genç Amerikalı oyuncu 2015’de Wimbledon’ın çeyrek finaline ulaşıp ve 2016’da Rio’daki Amerikan Takımı’nın aktif üyesi olmuştur.

DOMINIKA CIBULKOVÁ

2016’da geçirdiği harika bir sezonun ardından Dominika Cibulkova zorlayıcı bir yıl geçirmesine rağmen ilk 30 da kalmayı başarmıştır. Geçen yıl Singapur’daki son galibiyetinden sonra Slovak oyuncu 2018’de ilk 10’da olmaya dönmeyi ve Grand Slam Turnuvası’nda yarı finalde bulunmayı hedeflemektedir.

CHRISTINA MCHALE

2016’da geçirdiği harika bir sezonun ardından Dominika Cibulkova zorlayıcı bir yıl geçirmesine rağmen ilk 30 da kalmayı başarmıştır. Geçen yıl Singapur’daki son galibiyetinden sonra Slovak oyuncu 2018’de ilk 10’da olmaya dönmeyi ve Grand Slam Turnuvası’nda yarı finalde bulunmayı hedeflemektedir.

DANIEL BERGER

Genç ve yetenekli Daniel bu yıl kesinlikle takip edilecek oyunculardan biridir. Onun bu çaylak başarısına PGA Turu sırasında 2016 FedEx St. Jude Classic'de ilk ünvanını alması eşlik etmiştir. Berger Memphis’de aldığı galibiyet boyunca oyunlarını 5 kereden fazla ilk 10 da bitirmiştir. Bu başarısını 2017’de FedEx Jude Classic turnuvasında tekrarlamıştır.

BENJAMIN HÉBERT

2009’dan beri profesyonel oyuncu olan Hebert şu anda en iyi Fransız golfcülerden biridir. Dubai’deki yarışı ilk 70 de bitirdikten sonra Benjamin, Avrupa Turu’ndaki ilk galibiyetini dört gözle beklemektedir.

GREGORY HAVRET

N1999’dan beri profesyonel oyuncu olan Havret Avrupa turunda 3 yarışmayı kazanmıştır. Onun bu başarılarına 2010’da Amerika’daki Pebble Plajı’nda düzenlenen Amerika Açık Turu’nda kazandığı şampiyonluk da eklenmiştir.

RAPHAËL JACQUELIN

Raphael Jacquelin, son olarak 2013’de İspanya Açık Golf’de kazandığı ünvanla beraber Avrupa Turu’nda 4 ünvan kazanmış en popüler oyunculardan biridir.

JULIEN QUESNE

Julien Quesne golf oynamaya 17 yaşında diğerlerine kıyasla geç başlamıştır. Ama 2003’de profesyonellere girmeden önce amatör sıralamasında çok hızlı gelişim göstermiştir. Onun sportif başarısına Avrupa Turu’nda kazandığı iki galibiyet de eklenmiştir.

JOSÉ MARÍA OLAZÁBAL

1985’den beri profesyonel olan Jose Maria Olazabal, Masters Turnuva’sında iki kez kazanmıştır. 2012 de galibiyetle sonlanan Ryder Kupa’sındaki Avrupa takımının kaptanı olmuştur. Kariyeri boyunca, resmi dünya golf sıralamasında düzenli olarak ilk 10 a girmiştir.

THOMAS LEVET

1988'den beri profesyonel olan bu efsanevi oyuncu, Ryder Kupası'na katılan az sayıdaki Fransızdan biridir. 2011 yılında Alstom Open de France'da dahil olmak üzere Avrupa Turu'nda 6 turnuva kazandı.

CRISTIE KERR

Cristie Kerr, 2010 yılında ABD Açık Golf’deki zaferi sayesinde dünya çapında 1. sırada yer alan ilk Amerikalı oyuncu oldu. Kerr, LPGA'da 20 ünvan kazandı ve şu an 10. sırada yer alıyor.

AZAHARA MUÑOZ

2009'dan beri profesyonel bir golfçu olan Azahara Muñoz, sekiz yaşında golf oynamaya başladı. 2013 ve 2014 yıllarında Lacoste Ladies Open de France'ı kazandı. Geçen yıl da Ladies European Tour'da bir ünvan sahibi oldu.

CÉLINE BOUTIER

2017'de profesyonel olan Céline Boutier, çaylak olarak iki kez Symetra Turu'nda ve bir kez Bayanlar Avrupa Turu'nu kazanmıştır. Boutier, 2018'de LPGA'da yarışacak.

NOVAK DJOKOVIC

Nole olarak da bilinen Novak Djokovic, 12 kez Grand Slam şampiyonu olmuştur ve 60'ın üzerinde ünvana sahiptir. Onun inanılmaz kariyeri, etkileyici doğal yeteneğinin yanı sıra sahadaki azmi, yenilikçi antrenman programı ve gerçek özverisine bağlıdır.

ROLAND-GARROS

Lacoste, 1971'den beri French Open (Tenis Turnuvası) ortağıdır. Roland-Garros stadyumu, René Lacoste dahil olmak üzere Fransız tenis şampiyonlarının dörtlüsü olan efsanevi Dört Silahşörler için tasarlanmıştır. Bu turnuvanın timsahın kalbinde neden çok özel bir yer tuttuğunu açıklamaya gerek yok.

MIAMI OPEN – ITAU

2015 yılında Lacoste, Itaú tarafından sunulan Miami Open Ofisinin Resmi Ortağı oldu. Bir Amerikan tenis turnuvası ile bu ilk büyük ortaklık, René Lacoste’un ABD’ye olan bağlılığını, en güzel zaferlerinin, en önemlisi Davis Kupası’nın önemini yansıtıyor.

SHANGHAI ROLEX MASTERS

2017 yılında Lacoste, Şangay Rolex Masters'ın Resmi Ortağı haline gelerek, tarihinde yeni bir bölüm açtı. Bu Master 1000, Asya'nın en prestijli turnuvalarından biridir

DUBAI DUTY FREE TENİS ŞAMPİYONASI

WTA Premier ve ATP 500'den oluşan bu turnuva, dünyanın en iyi oyuncularının 64'ünü bir araya getiriyor. Güzel stadyumda 100.000 seyirci ile 2 haftadan fazla sürüyor.

BARCELONA OPEN BANC SABADELL

2018'de Lacoste, Barcelona Open'ın yeni Resmi Ortağı oldu. ATP Dünya Turu 500 clay-court turnuvası, Barcelona’da İspanyol tenisindeki en önemli etkinliklerden.

RYDER KUPASI

Lacoste, ilk kez, Eylül 2018'de Le Golf National'da yarışan Ryder Cup'ın resmi lisanscısı olacak. Lacoste, Junior Ryder Cup'ın Avrupa Takımı'na sponsor olacak.

LACOSTE LADIES OPEN DE FRANSA

Ladies Open de France, son 6 yıldır Chantaco'da gerçekleştirildikten sonra ilk defa Bordeaux bölgesinde düzenlenecek. Lacoste, 2011 yılından bu yana bu golf etkinliğinin ortağı olmaktan onur duymaktadır.

HNA OPEN DE FRANSA

Her yaz, Ulusal Golf Sahası'nın çevresi, dünyanın en iyi oyuncularını dört gün boyunca karşı karşıya getiren Open de France'ı karşılar. Lacoste, 2003'ten beri Avrupa'nın en eski Golf Turnuvası olan bu turnuvaya Resmi İş Ortağı adını vermekten mutluluk duyuyor.

HASSAN II GOLF TROPHY / LALLA MERYEM KUPASI

Her yıl, her iki etkinlikte Avrupa'dan gelen en iyi erkek ve kadın golfçuları bir araya getiren görkemli bir Fas ortamında gerçekleştiriliyor.

Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlanmıştır.
Tamam
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Listeyi Görüntüleyin
Favori listenize eklemek için beden seçimi yapmanız gerekmektedir