{ "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
{ "id": "", "firstName": "", "lastName": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no", "phone": "" }
Anasayfa
© Fouli Elia

RENÉ LACOSTE KİMDİR?

Tenis efsanesi mi? İsmini verdiği markanın kurucusu mu? Evet ve daha fazlası. Monsieur René Lacoste, adil oyuna inanan zarif bir tenis efsanesi ve aynı zamanda giyimde devrim yaratan bir markanın arkasındaki tutkulu mucittir.

© Edwin Levick-FFT
© Pathé Gaumont

Tenis efsanesi

1904 doğumlu René Lacoste, 1927 yılında dünyanın bir numaralı tenis oyuncusu oldu ve Grand Slam turnuvalarında zafer üstüne zafer kazandı. René Lacoste, başarısını ve efsanesini, kararlılıkla ve azimle yarattı.

Timsah

Bir logonun hikayesi

1923 yılında, Davis Cup takımıyla Boston'a yapılan bir gezi sırasında René Lacoste bir timsah bavulunu fark etti. Koç Alan Muhr, René Lacoste’a “Kazanırsan, bu bavulu senin için alırım,” dedi. Bir gazetecinin yakaladığı bu anekdot, Lacoste’un “timsah” takma adının ve markanın logosunun doğuşunun başlangıcıdır.

© Georges Jeanneau / Presse Sport
© Lacoste Family Archives

Takım Ruhu

“Ortak hedefimiz nedeniyle, gerçek bir takım ruhunu paylaşıyoruz.”

© Popperfoto –Getty
© Pathé Gaumont

Lacoste Stili

Kısa kollu polo mu? Bu Lacoste! Sürekli olarak rahat bir zerafet arayan René Lacoste, gerçekten sembolik bir gardırop yaratıyor. Lacoste ruhu, tenis ve golften esinlenen modern Fransız tarzının ifadesidir.

Discover the Lacoste style

DAHA FAZLASINI KEŞFET

Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlanmıştır.
Tamam
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Listeyi Görüntüleyin
Favori listenize eklemek için beden seçimi yapmanız gerekmektedir