{ "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
{ "id": "", "firstName": "", "lastName": "", "gender": "", "dateOfBirth": "", "email": "", "signupDate": "", "permission": "no", "phone": "" }
Anasayfa

LACOSTE MARKA FİLMİ: ZAMANSIZ

İlk görüşte destansı bir yolculuk ve aşk hikayesi… Kahramanımız, yıllar boyunca çalkantılı bir arayışa girer: stil evrilir, ancak polo onun uçsuz bucaksız zerafetini korur.

Daha Fazlası

FİLMİN STARI: POLO

Lacoste'un yeni marka filmi, 1933'ten günümüze kadar geçen yıllar boyunca, çaba sarf etmeden kuşaktan kuşağa aktarılan “French savoir faire”i ve zamansız polo zarafetini kutluyor.

“Life is a beautiful sport, since 1933”

René Lacoste tarafından icat edilen Polo T-Shirt’ün ardındaki sır, kendine özgü kumaşı: “Petit Piqué”. Hafif, havadar ve esnek olan bu kumaş, devrim yaratan örgü tekniğini ve mutlak bir hareket özgürlüğü için eşsiz bir know-how'ı tanıttı.

Polo T-shirt'ler

ZAMANSIZ ZERAFET

Ölümcül bir karşılaşmadan güzel bir arayışa

Sahne Arkası

Seb Edwards'ın yönettiği yeni Lacoste filmi; tüm ihtişamı ve romantizmi ile, nadir ama gerekli duyguları tekrar yakalar ve 80 yıllık çılgınca arayışı içerisinde, “yaşamın güzel bir spor olduğunu” hatırlatır.

Set

Damien Chapelle ve Dorcas Coppin'in oynadığı çift, muhteşem bir atmosferde görüldü: 1930'larda Paris'te bir tren istasyonu, her yıla ait özgün trenler, ünlü kostüm tasarımcısı Madeline Fontaine tarafından yaratılan eşsiz bir stil ve Max Richter'in büyülü müziği.

Çekim

Sahne Arkası görüntüleri

GÜNÜMÜZDE POLO

Polo, 1933'ten günümüze kadar evrimleşti fakat tanınmış rahat zarafetini korudu.

DAHA FAZLASINI KEŞFET

Üyeliğiniz Başarıyla Tamamlanmıştır.
Tamam
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

Listeyi Görüntüleyin
Favori listenize eklemek için beden seçimi yapmanız gerekmektedir